Niebanalne żagle przeciwsłoneczne

Niebanalne żagle przeciwsłoneczne

Żagiel przeciwsłoneczny to osłona balkonowa, tarasowa i ogrodowa, montowana przede wszystkim w okresie letnim, jako ochrona przed słońcem i deszczem. Rozwiązanie to bez problemu można zainstalować samodzielnie, posiłkując się dołączoną do zestawu instrukcją.

Samodzielny montaż żagli przeciwsłonecznych

Żagiel przeciwsłoneczny wykonany jest z lekkiego, trwałego, wodoodpornego materiału, w bogatej gamie kolorystycznej. Poszczególne modele różnią się także kształtem i wielkością, dzięki czemu bez problemu można znaleźć żagiel słoneczny, który spełni wszystkie oczekiwania użytkownika – zarówno na płaszczyźnie estetycznej, jak i stricte użytkowej.

Jedną z propozycji jest żagiel ogrodowy, który można montować zarówno w przydomowym ogrodzie, tworząc w ten sposób niebanalne miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe, jak i na placach lub terenach zielonych, przeznaczonych do organizacji bankietów, przyjęć i imprez plenerowych.

Warto podkreślić, że przedmiotowy żagiel przeciwsłoneczny do ogrodu to rozwiązanie montowane na lekkim, stabilnym, aluminiowym stelażu – niezbędne akcesoria znajdują się w zestawie zawierającym także żagiel przeciwsłoneczny.

Na uwagę zasługuje także fakt, że żagle przeciwsłoneczne do ogrodu można łączyć w spójną całość, zyskując w ten sposób optymalną, zadaszoną przestrzeń użytkową. Możliwość łączenia posiada zarówno żagiel przeciwsłoneczny kwadratowy, jak i modele w kształcie prostokąta.

Problemów montażowych nie stanowi także żagiel na taras, który w szybki i prosty sposób można przymocować do ściany budynku lub specjalnie przygotowanych masztów.

Odpowiednio dobrany żagiel przeciwsłoneczny na taras to doskonałe dopełnienie architektoniczne budynku, pełniące jednocześnie funkcję stricte użytkową.

Niebanalne żagle przeciwsłoneczne
Oceń artykuł!

About