Designerskie ubrania damskie

      Możliwość komentowania Designerskie ubrania damskie została wyłączona

Czy mając lekką nadwagę, mogę nosić designerskie ubrania damskie? Czy jednak skupić się na maskowaniu niedoskonałości mojej sylwetki? Oba pytania postawione są niewłaściwe. Można bowiem i nosić designerskie ubrania damskie i jednocześnie za ich pośrednictwem wyglądać nieco szczuplej.

Krój

Dobrze dopasowana bielizna i ubrania potrafią zrobić z naszą sylwetką prawdziwe cuda. Mogą wizualnie zmniejszyć obwód talii, ukryć brzuszek lub wyeksponować biust. Dobierając ubranie do swojej garderoby, warto zastanowić się nad rodzajem naszej sylwetki i kupować tylko taką odzież, w której będziemy wyglądać korzystnie. Nie znaczy to, jednak że musimy z żalem odrzucić designerskie ubrania damskie warszawa i zrezygnować ze znanych i modnych marek.

Nic takiego. W ich ofercie znajdziemy wiele ubrań, które będą pasowały do naszej sylwetki. Pierwszym krokiem jest dobranie odpowiedniego kroju ubrania. Jeśli fason jest dobrze dobrany, to jest w stanie odwrócić uwagę od miejsc, które nie wyglądają korzystnie na rzecz tych partii ciała, które chcemy wyeksponować.

Kolory

Wśród modnych ubrań bez problemu znajdziemy produkty wykonane w ciemnych lub stonowanych kolorach. Jeśli zmagamy się z kilkoma nadliczbowymi kilogramami, to ta paleta barw jest dla nas. Interesuje nas głównie czerń z bordowym, przygaszony brąz i butelkowa zieleń. Jeśli bardzo zależy nam na pojawieniu się jasnych lub jaskrawych barw, to możemy je wykorzystać, dobierając dodatki. Takie jak kokarda, torebka, czy nawet buty. Nie powinny one jednak stanowić tła dla sukienki lub bluzki. Jasne kolory raczej bowiem pogrubiają, niż wyszczuplają sylwetkę.