Dlaczego warto mieć drugą opinię medyczną?

      Możliwość komentowania Dlaczego warto mieć drugą opinię medyczną? została wyłączona

Bardzo często pacjenci słyszą diagnozę, która brzmi dla nich jak ostateczność. W takiej sytuacji nie warto się jednak poddawać i szukać specjalistów najwyższej klasy, którzy wystawią drugą opinię.

Dostęp do specjalistów światowej klasy

Druga opinia lekarska wystawiana jest przez najlepszych lekarzy z ponad 30 krajów. Druga opinia lekarska jest przez nich wystawiana na podstawie analizy dokumentacji medycznej. Warto w tym miejscu podkreślić, że druga opinia lekarska sporządzana jest przez lekarzy, którzy w danej dziedzinie medycyny są najwyższej klasy specjalistami.

Druga opinia medyczna sporządzana jest przez lekarzy, którzy na co dzień praktykują w takich krajach, jak Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Niemcy, Szwajcaria. W leczeniu wielu schorzeń bardzo liczny się czas, dlatego też druga opinia medyczna jest przygotowywana naprawdę bardzo szybko. Ekspercka opinia medyczna jest więc gotowa w ciągu 2 tygodni.

Kto może skorzystać z usługi?

Ekspercka opinia medyczna może zostać przygotowana dla osób, które już zostały zdiagnozowane i które chcą mieć pewność, że postawiona została prawidłowa diagnoza. Ekspercka opinia medyczna może zostać opracowana także dla osób, którym nie została postawiona jednoznaczna diagnoza. Prywatne opinie medyczne przygotowane są dla osób między innymi ze schorzeniami kardiologicznymi. Jeżeli chcesz potwierdzić lub wykluczyć postawioną Tobie lub Twoim bliskim diagnozę. Decydując się na prywatne opinie medyczne nie trzeba znać obcych języków.