Dlaczego warto zdecydować się na zabieg mezoterapii igłowej?

      Możliwość komentowania Dlaczego warto zdecydować się na zabieg mezoterapii igłowej? została wyłączona

Wraz z wiekiem skóra staje się coraz mniej elastyczna, pojawiają się zmarszczki. To pierwsze sygnały jej starzenia się. Procesu tego nie da się powstrzymać, ale jego skutki można częściowo odwrócić decydując się na zabieg mezoterapii igłowej.

Mezoterapia igłowa w Warszawie: jak wykonywany jest zabieg?

Zabieg mezoterapii igłowej można wykonać tylko w dobrej klinice medycyny estetycznej. Mezoterapia to zabieg, który polega na wykonaniu serii mikronakłuć, przez które wprowadzane są do głębokich warstw skóry substancje odżywcze: kwas hialuronowy, witaminy i składniki mineralne oraz glicerol. Skład preparatów dobiera się zawsze indywidualnie do potrzeb skóry.

Zabieg trwa około 20 minut, jest bezbolesny. Na twarz pacjentki przed zabiegiem aplikowany jest krem znieczulający. Po zabiegu twarz nie wygląda ładnie: jest opuchnięta i zaczerwieniona, mogą też pojawić się na niej zasinienia, ale skutki uboczne zabiegu znikają po kilku dniach. Szybko więc można powrócić do codziennej aktywności.

Mezoterapia igłowa: jakie daje efekty?

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem, który daje bardzo dobre efekty. Więcej o tym zabiegu można przeczytać w naszym artykule „Mezoterapia igłowa: zabieg odmładzający”. Po zabiegu spłyceniu ulegają zmarszczki, głębokie warstwy skóry są bardzo dobrze nawilżone. Następuje także poprawa napięcia skóry, jest ona także bardziej elastyczna. W efekcie twarz jest rozświetlona i promienna. Wygląda znacznie młodziej niż przed zabiegiem. Zabieg może być wykonany także na dekolcie, szyi i dłoniach.