Gdzie zamówić pizzę z dostawą we Wrocławiu?

      Możliwość komentowania Gdzie zamówić pizzę z dostawą we Wrocławiu? została wyłączona

Wrocławianie, tak jak i mieszkańcy innych polskich miast, kochają pizzę. W mieście nie brakuje więc miejsc, w których można zjeść naprawdę bardzo smaczną pizzę. Z uwagi na dużą konkurencję, pizzeria Wrocław musi jednak czymś jeszcze się wyróżniać. Tak zrodził się pomysł na to, aby powstała pizzeria Wrocław czynna również nocą. Taka pizzeria Wrocław bardzo szybko zdobyła sympatię wielu mieszkańców stolicy Dolnego Śląska.

Co można zamówić?

Oczywiście w pizzerii musi królować pizza. W karcie znalazło się więc niemal 40 różnych rodzajów pizzy. Menu otwiera klasyczna Margherita. Ale do wyboru jest również bardzo popularna wśród Polaków capriciosa, guatro formagii (pizza z czterema serami) oraz hawajska. Nie brakuje także pizzy z takimi dodatkami jak pieczarki, boczek, tuńczyk. Jest także pizza wegetariańska. W karcie znalazły się również sałatki; to okazja, aby spróbować coś nowego. Zamówienia na pizzę można składać telefonicznie albo za pośrednictwem strony internetowej pizzerii w godzinach od 18.00 do 4.00. W weekendy złożenie zamówienia jest możliwe o 45 minut dłużej.

Dlaczego właśnie ta pizzeria?

Z pewnością zasługuje ona na uwagą dlatego, że zamówienia przyjmowane są w tak bardzo nietypowych godzinach. Do tego pizza przygotowywana jest na cienkim cieście, a więc na takim, jakie większość z nas preferuje. Szybka dostawa to kolejny punkt na plus pizzerii. Najważniejsze jest jednak to, że zarówno pizza jak i sałatki przygotowywane są ze świeżych składników. Poziom jaki reprezentuje pizzeria jest więc bardzo wysoki.