Jakie usługi świadczy baza głosów lektorskich?

      Możliwość komentowania Jakie usługi świadczy baza głosów lektorskich? została wyłączona

Profesjonalny bank głosów jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które interesuje realizacja różnych nagrań dźwiękowych. Do dyspozycji klientów jest niezwykle rozbudowany bank głosów.

Jakie głosy znajdziemy w banku głosów?

Bank głosów zawiera głosy damskie, męskie oraz dziecięce. Baza głosów została stworzona tak, aby każdy mógł znaleźć i wybrać głos lektora, który jest najbardziej odpowiedni do jego projektu. Dlatego też baza głosów zawiera głosy, które są bardzo zróżnicowane pod względem tembru i barwy.

Odpowiedni głos lektora znajdą klienci, którzy do realizacji swojego projektu potrzebują energicznego, spokojnego, poważnego albo zmysłowego głosu. Istotne jest to, że baza głosów zawiera nie tylko polskie, ale również zagraniczne głosy. Głos lektora odpowiedni dla danego projektu można wybierać na podstawie jego opisu lub próbki dźwiękowej.

Jakie usługi świadczy studio dźwiękowe?

Baza głosów zawiera głosy zarówno znane ze stacji radiowych i telewizyjnych, jak i takie, które w Polsce nie są jeszcze rozpoznawalne. Profesjonalne studio dźwiękowe, którego integralną częścią jest bank głosów jest w stanie zrealizować bardzo różne realizacje dźwiękowe.

Do studia mogą zgłaszać osoby, które interesują jingle radiowe, dźwięki do reklam telewizyjnych czy powitania do centrali telefonicznych IVR albo nagrania do szkoleń. Każda realizacja, w której zostanie wykorzystany głos lektora stoi na bardzo wysokim poziomie. Do tego studio dźwiękowe realizuje wszystkie realizacje dźwiękowe w bardzo dobrej cenie.