Jakie wibratory znajdziemy w sex shopie?

      Możliwość komentowania Jakie wibratory znajdziemy w sex shopie? została wyłączona

Wśród gadżetów erotycznych zdecydowanie największą popularnością cieszą się wibratory. Do wyboru w każdym sex shopie jest mnóstwo różnego rodzaju wibratorów. Różnią się one kolorem oraz materiałem, z którego je wyprodukowano. Jakie wibratory dla kobiet dostępne są w sklepach, jeśli za kryterium weźmiemy materiał, z którego je wykonano?

Gumowe i silikonowe

Silikon to tworzywo, z którego producenci bardzo często wykonują wibratory dla kobiet. Wibratory dla kobiet wykonane z silikony są bardzo trwałe, wyróżniają się także bardzo wysoką jakością. Wybierając wibrator dla pań wykonany z silikonu medycznego musimy mieć świadomość, że będzie on droższy niż wibrator dla pań, który wykonano z gumy. Zaletą wibratorów silikonowych jest to, że są one nie tylko trwał, ale także bardzo miłe w dotyku. Plusem jest również to, że silikonowy wibrator dla pań można łatwo utrzymać w czystości: można go umyć wodą i mydłem. Wspomniane już wibratory gumowe są zdecydowanie tańsze, ale są też bardziej sztywne niż te silikonowe. Doznania, których dostarczają wibratory z gumy nie są już tak przyjemne.

Wibratory żelowe.

Rozmawiając o damskie wibratory nie możemy pominąć żelowych. Damskie wibratory żelowe są wybierane wyjątkowo często, być może popularność ich wynika z faktu, iż są wyjątkowo elastyczne. Wiele kobiet wybiera je również z uwagi na bardzo atrakcyjną cenę. Należy pamiętać, że konieczne jest skorzystanie w lubrykantu. Jeśli chcesz bliżej poznać damskie wibratory, przeczytaj nasz poprzedni artykuł.