Kilka słów o kulkach rozkoszy

      Możliwość komentowania Kilka słów o kulkach rozkoszy została wyłączona

Od pewnego czasu w wielu kobiecych czasopismach i portalach internetowych poruszany jest temat ćwiczenia mięśni Kegla. W kontekście tych ćwiczeń pojawiają się kulki gejszy. W sklepach z akcesoriami erotycznymi kulki rozkoszy sprzedają się równie dobrze, jak wibratory. 

Kulki rozkoszy pomagają dbać o zdrowie intymne

Kulki gejszy przez wiele osób utożsamiane są jedynie z zabawką erotyczną. Okazuje się jednak, że te wymyślone przez gejsze kulki pomagają kobietom zadbać o ich zdrowie intymne. Pomagają przede wszystkim w zapobieganiu, ale także w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Kulki należy włożyć do pochwy głęboko, wcześniej trzeba je pokryć dużą warstwą lubrykantu. Kulki gejszy mogą być stosowane na wielu etapach życia kobiety. Mogą ich używać kobiety, które planują zajść w ciążę, w okresie połogu, ale też kobiety, które zbliżają się do menopauzy. Ćwiczenie z kulkami gejszy można wykonywać w domu, można też wychodzić po zakupy, tańczyć, ćwiczyć aerobik, biegać.

Jakie kulki gejszy kupić?

Wykonuje się je z trwałych i łatwych do utrzymania w czystości materiałów. Kulki gejszy mogą być wykonane z lateksu, silikonu, gumy, metalu. Dla kobiet, które są alergiczkami najlepsze są kulki rozkoszy silikonowe. Kulki rozkoszy sklep oferuje w różnych wielkościach, mogą też mieć różny ciężar. Na początek można kupić kulki pojedyncze, później lepiej sprawdzają się podwójne. Wśród różnych modeli kulek gejszy są także kulki wibrujące. Ich drgania stymulują mięśnie pochwy, a nie tylko mięśnie Kegla.