Kulki gejszy: dla kogo?

      Możliwość komentowania Kulki gejszy: dla kogo? została wyłączona

Sprzedawane w sklepach z akcesoriami erotycznymi kulki gejszy nie są tylko zabawką erotyczną. Wymyślone zostały w Japonii przez gejsze. Gejsze wykorzystywały je głównie do ćwiczeń, które miały wzmocnić mięśnie dna miednicy. Kulki gejszy z jednej więc strony dbają o intymne zdrowie kobiety, z drugiej zaś mogą być źródłem dodatkowych doznań erotycznych.

Kulki rozkoszy: ich wpływ na życie seksualne

Ćwiczenia mięśni Kegla rozpoczęte przed zajściem w ciążę sprawiają, że poród przebiega szybciej. Zapobiegają także nietrzymaniu moczu – dolegliwości, która pojawia się u kobiet między 45. a 50. rokiem życia. Silne mięśnie Kegla wpływają także na jakość życia seksualnego. Są to mięśnie opinają waginę. Dzięki temu, że są silne, kobieta może przeżyć bardziej intensywny orgazm. Do tego partnerzy mogą pokusić się o wypróbowanie bardziej zaawansowanych pozycji, a nawet pomyśleć o tak zwanym pocałunku singapurskim. Ze słabymi mięśniami Kegla jest to niemożliwe. 

Gdzie można kupić kulki rozkoszy?

Ich sprzedaż prowadzą internetowe i stacjonarne sklepy z akcesoriami erotycznymi. Kulki mogą być stosowane przez kobiety w różnym wieku. Nie można ich stosować jedynie w okresie ciąży i podczas miesiączki. Ćwiczenie wzmacniające pochwę można wykonywać w dowolnym czasie i miejscu. Kulki gejszy nie tylko dbają o zdrowie intymne, ale także o sferę seksualną. Można nimi urozmaić swoje życie seksualne.