Kulki gejszy nie tylko do sypialni

      Możliwość komentowania Kulki gejszy nie tylko do sypialni została wyłączona

Kulki gejszy nazywane są także kulkami rozkoszy lub waginalnymi. Pierwowzór współczesnych kulek sprzedawanych w sklepach z akcesoriami erotycznymi powstał kilka wieków temu w Japonii. Używały ich gejsze do ćwiczenia mięśni Kegla, stąd pochodzenie ich nazwy. 

Po co używane są kulki rozkoszy?

Z pewnością wiele kobiet słyszało o konieczności ćwiczenia mięśni Kegla. To mięśnie, które składają się na budowę dna macicy. Prawidłowo napięte mięśnie Kegla przyspieszają poród. Dodatkowo są one odpowiedzialne za trzymanie moczu -ćwiczenia zapobiegają problemom z jego nietrzymaniem. Dodatkowy bonus wynikający z prawidłowo napiętych, silnych mięśni Kegla to większa satysfakcja seksualna obojga partnerów. W sklepach z akcesoriami erotycznymi dostępne są różne modele kulek gejszy. Wyjątkowo doznania erotyczne wzmacniają te z wibracjami. Kulki gejszy od dłuższego już czasu należą do najlepiej sprzedających się akcesoriów erotycznych dedykowanym kobietom.

Kulki rozkoszy: jak używać?

Kulki gejszy mogą być wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu. Kupując je warto jednak wybrać te, które zostały wykonane z silikonu medycznego. To materiał, który jest hipoalergiczny, kulki mogą więc być używane przez alergiczki. Kulki gejszy używane do ćwiczeń mięśni Kegla mają w środku dodatkowe kuleczki. Te, które mają podgrzać atmosferę w sypialni są puste w środku. Przed i po użyciu należy je umyć w ciepłej wodzie z mydłem. Aplikację kuleczek ułatwia lubrykant.