Mezoterapia igłowa: zabieg odmładzający

      Możliwość komentowania Mezoterapia igłowa: zabieg odmładzający została wyłączona

Wraz z wiekiem nasza skóra zaczyna się starzeć. Na twarzy pojawiają się przebarwienia i zmarszczki. Młodzieńczy wygląd pomagają przywrócić zabiegi medycyny estetycznej. Nie wszystkie z nich przeprowadzane są z użyciem skalpela. Do takich skutecznych nieinwazyjnych zabiegów należy mezoterapia.

Jaki efekty daje mezoterapia igłowa?

Mezoterapia jest zabiegiem wykonywanym w klinikach medycyny estetycznej od bardzo dawna. Efekty zabiegu to: poprawa napięcia skóry, jej uelastycznienie i nawilżenie. Dodatkowo po zabiegu zmarszczki stają się bardziej płytkie. Mezoterapia igłowa Warszawa jest zabiegiem w wyjątkowo atrakcyjnej cenie biorąc pod uwagę spektakularne efekty, które zabieg pozwala uzyskać. 

Mezoterapia igłowa Warszawa: jak wygląda zabieg?

Mezoterapia jest zabiegiem bezpiecznym. Coraz rzadziej mezoterapia igłowa wykonywana jest przy pomocy igły i strzykawki. Metoda ta stosowana jest tylko u tych osób, które mają naprawdę głębokie zmarszczki. Mezoterapia igłowa Warszawa częściej wykonywana jest przy użyciu rollera. Klienci mogą zdecydować się nie tylko na tradycyjną mezoterapia igłowa w Warszawie,  ale także na zabieg mezoterapii mikro-igłowej. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu powierzchniowym, jest więc bezbolesny. Mezoterapia igłowa w Warszawie nie jest wykonywana u osób chorych na cukrzycę, alergików, kobiet w ciąży oraz u osób z aktywnym wirusem opryszczki. Na kilka dni przed zabiegiem pacjenci nie powinny zażywać preparatów zawierających kwas acetylosalicylowy i innych leków, które rozrzedzają krew.