Modna odzież dla puszystych

      Możliwość komentowania Modna odzież dla puszystych została wyłączona

Czy będąc osobą puszystą, mogę jednocześnie nosić modne ubrania damskie? Ależ absolutnie tak. Designerska odzież dla kobiet pozwala na naprawdę wiele, a odpowiednio dobrane ubrania damskie, są w stanie zdziałać cuda.

Krój i kolor

Ubrania damskie dla osób puszystych powinny być dobrane w odpowiednim kroju. Jeżeli dobrze przemyślimy nasze zakupy, to odpowiednio dopasowane są w stanie skutecznie zakryć brzuch, wyeksponować biust czy zmniejszyć obwód talii. Designerska odzież dość skutecznie potrafi odwrócić uwagę patrzącego z miejsc, które wolimy ukryć na te, które warto wyeksponować. W przypadku kiedy posiadamy kilka nadprogramowych kilogramów, wybrać powinnyśmy raczej kolory ciemne.

Jasne barwy nie tylko nie maskują nadwagi, ale wręcz optycznie poszerzają sylwetkę. Jak ognia unikajmy oblegającego ubrania. Najlepiej postawić na luźne kreacje w postaci tuniki czy też buzy. Designerska odzież to także modele oversizowe, które są doskonałym wyborem w przypadku osób puszystych.

Wzór

W przypadku osób z nadwagą wzór znajdujący się na ubraniu jest niezwykle ważny. Niektóre z nich będą bowiem poszerzać sylwetkę, a inne są w stanie ją wizualnie wyszczuplić. Generalnie obowiązuje zasada, że im mniejsze wzorki na odzieży, tym dla osoby puszystej lepiej.

Rezygnujemy zatem z dużych florystycznych znaków, na rzecz małych i najlepiej geometrycznych deseni. Kategorycznie wyeliminujmy też kontrasty. Choć współczesna moda je uwielbia, w naszym przypadku są one mocno niewskazane. Ich zastosowanie spowoduje, że będziemy wyglądać o kilka rozmiarów szerzej.