Niebanalne żagle przeciwsłoneczne

      Możliwość komentowania Niebanalne żagle przeciwsłoneczne została wyłączona

Żagiel przeciwsłoneczny to osłona balkonowa, tarasowa i ogrodowa, montowana przede wszystkim w okresie letnim, jako ochrona przed słońcem i deszczem. Rozwiązanie to bez problemu można zainstalować samodzielnie, posiłkując się dołączoną do zestawu instrukcją.

Samodzielny montaż żagli przeciwsłonecznych

Żagiel przeciwsłoneczny wykonany jest z lekkiego, trwałego, wodoodpornego materiału, w bogatej gamie kolorystycznej. Poszczególne modele różnią się także kształtem i wielkością, dzięki czemu bez problemu można znaleźć żagiel słoneczny, który spełni wszystkie oczekiwania użytkownika – zarówno na płaszczyźnie estetycznej, jak i stricte użytkowej.

Jedną z propozycji jest żagiel ogrodowy, który można montować zarówno w przydomowym ogrodzie, tworząc w ten sposób niebanalne miejsce rekreacyjno-wypoczynkowe, jak i na placach lub terenach zielonych, przeznaczonych do organizacji bankietów, przyjęć i imprez plenerowych.

Warto podkreślić, że przedmiotowy żagiel przeciwsłoneczny do ogrodu to rozwiązanie montowane na lekkim, stabilnym, aluminiowym stelażu – niezbędne akcesoria znajdują się w zestawie zawierającym także żagiel przeciwsłoneczny.

Na uwagę zasługuje także fakt, że żagle przeciwsłoneczne do ogrodu można łączyć w spójną całość, zyskując w ten sposób optymalną, zadaszoną przestrzeń użytkową. Możliwość łączenia posiada zarówno żagiel przeciwsłoneczny kwadratowy, jak i modele w kształcie prostokąta.

Problemów montażowych nie stanowi także żagiel na taras, który w szybki i prosty sposób można przymocować do ściany budynku lub specjalnie przygotowanych masztów.

Odpowiednio dobrany żagiel przeciwsłoneczny na taras to doskonałe dopełnienie architektoniczne budynku, pełniące jednocześnie funkcję stricte użytkową.