Niebanalny prezent na urodziny

      Możliwość komentowania Niebanalny prezent na urodziny została wyłączona

Wiele osób zastanawia się, jaki upominek kupić dla malucha, by nie tylko sprawić dziecku radość, ale przede wszystkim pozytywnie je zaskoczyć, rozbudzając przy tym kreatywność i wyobraźnię małego człowieka. Doskonałą propozycją okazuje się w tym przypadku plastelina magnetyczna.

Zabawa na całego

Plastelina magnetyczna to masa plastyczna, która potrafi rozbawić do łez. Wykonane z plasteliny postaci i przedmioty mogą skakać, rozciągać się niczym guma do żucia, rozrywać się jak papier czy rozbijać niczym francuska porcelana. Możliwości jest wiele, biorąc jednak pod uwagę nieograniczone pokłady dziecięcej fantazji i kreatywności, ilość i różnorodność rozwiązań, które można wykonać za pomocą plasteliny magnetycznej jest praktycznie nieskończona.

Plastelina magnetyczna dla dzieci to doskonały pomysł na urodzinowy upominek. Niebanalna alternatywa dla lalek czy sterowanych samochodów. Zaskakuje, zachwyca i rozwija wyobraźnię.

Co ważniejsze, korzystając z tego narzędzia, w prosty sposób można zaktywizować wszystkie dzieci do zabawy. W zależności od indywidualnych cech, plastelina magnetyczna pozwala rysować światłem lub przyciąga się do magnesu.

Plastelina magnetyczna dostępna jest w wielu kolorach, które nie blakną podczas użytkowania i nie pozostawiają nieestetycznych plam. Wykorzystując plastelinę magnetyczną dla dzieci, można stworzyć własne gospodarstwo lub przepełniony kwiatami ogród, można także puścić wodze fantazji, tworząc nową planetę, a nawet galaktykę – wszystko zależy od kreatywności, pomysłowości i zainteresowań małych twórców.