O drugiej opinii medycznej słów kilka

      Możliwość komentowania O drugiej opinii medycznej słów kilka została wyłączona

Są diagnozy, z którymi jest się naprawdę bardzo trudno pogodzić. Osoby, które usłyszały niepokojącą diagnozę mogą ją dzisiaj zweryfikować. Na rynku ubezpieczeń medycznych pojawiła się nowa usługa. Jest nią druga opinia medyczna.

Kto może z niej skorzystać?

Usługa druga opinia medyczna dostępna jest dla wszystkich chętnych osób. Do ubezpieczenia można przystąpić w każdym wieku. Druga opinia medyczna zapewnia dostęp do lekarzy specjalistów nie tylko z kraju, ale także ze świata.

Druga opinia lekarska jest usługą skierowaną do osób, które chcą potwierdzić słuszność już postawionej diagnozy. Druga opinia lekarska jest adresowana także do tych osób, którym lekarze nie są w stanie postawić jednoznacznej diagnozy. Druga opinia lekarska nie wymaga fizycznej obecności pacjenta. Ekspercka opinia medyczna wystawiana jest przez ekspertów po zapoznaniu się z dotychczasową dokumentacją medyczną pacjenta.

Jak długo czeka się na opinię?

W przypadku wielu chorób szybkie rozpoczęcie leczenia gwarantuje o sukcesie terapii. Dlatego też ekspercka opinia medyczna jest sporządzana naprawdę bardzo szybko. Ekspercka opinia medyczna jest gotowa w ciągu 14 dni. Prywatne opinie medyczne są przygotowywane przez specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Prywatne opinie medyczne to dostęp do specjalistów między innymi z neurochirurgi, kardiologii i onkologii.

Prywatne opinie medyczne to weryfikacja już postawionej diagnozy i planu leczenia. Z usługi mogą skorzystać też osoby, które jeszcze diagnozy nie uzyskały.