Rodzaje montażu szklanego zadaszenia nad wejściem

      Możliwość komentowania Rodzaje montażu szklanego zadaszenia nad wejściem została wyłączona

Daszki szklane na wymiar to od kilku lat trend, obecny najczęściej w nowoczesnym budownictwie. Dzięki swojemu designowi dodają elegancji każdej konstrukcji, a jednocześnie pełnią funkcję ochronną dla osób wchodzących, jak i wychodzących z danego obiektu. Daszki szklane Poznań montowane są na kilka sposobów, między którymi mogą wybierać klienci. Poniżej pokrótce przybliżymy ich rozróżnienie. 

Naciągi – przyciągająca wzrok dekoracja 

Daszki szklane nad wejściem na naciągach to bardzo popularny rodzaj montażu, na który decyduje się dużo osób. Obecne są one nie tylko przed wejściem do większych galerii, ale również budynków użyteczności publicznej, czy też prywatnych konstrukcji. Wybierając takie daszki szklane na wymiar z naciągiem, należy wziąć pod uwagę konstrukcję danego obiektu oraz wagę szkła, który podczas zimy, z dodatkowym obciążeniem w postaci śniegu, może ważyć znacznie więcej. 

Dobrze prezentujące się wsporniki

Daszki szklane Poznań dostosowane są do kilku rodzajów montaży, jednym z nich jest tak zwany wspornikowy. Taka instalacje sprawdzi się w miejscach, gdzie nie da się zamontować stalowych odciągów. Wsporniki mocowane są do fasady budynku, a na nich spoczywa przytwierdzone szkło. Całość prezentuje się okazale i niezwykle elegancko. 

Mocowanie rurowe – znajdziesz je wszędzie

Jest to ten typ montażu, który sprawdzi się w przypadku, gdy fasady budynku są aluminiowe bądź też, gdy między punktami mocującymi jest duży odstęp. W takich przypadkach montuje się specjalną rurę nad wejściem, do której doczepiane zostają obciągi trzymające daszki szklane nad wejściem