Rodzaje wibratorów proponowane przez producentów

      Możliwość komentowania Rodzaje wibratorów proponowane przez producentów została wyłączona

Zakupy w sex shopach robimy coraz częściej. Wśród klientów są zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Wśród kobiet, które przyznają się do robienia zakupów w sex shopach wyjątkową popularnością cieszy się wibrator. Sprawdźmy, co mają do zaproponowania w przypadku damskie wibratory.

Stymulator punktu G

Są to wibratory dla kobiet, które wyróżniają się charakterystycznym kształtem. Można je łatwo poznać po tym, że są bardzo charakterystycznie zagięte. W efekcie nie tylko bardzo naturalistycznie przypominają męskiego penisa, ale świetnie stymulują słynny punkt G.

Wibratory łechtaczkowe

To wibratory dla kobiet, których konstrukcja została opracowana w taki sposób, aby z jednej strony mogły stymulować wnętrze pochwy, z drugiej także łechtaczkę – miejsce, które na kobiecym ciele jest wyjątkowo wrażliwe. Ten wibrator dla pań ma tak nietypowy wygląd, że bardzo często nazywa się je motylkiem lub króliczkiem. Jest to wibrator, który posiada wiele kobiet.

Wibratory wodoodporne

Wibratory dla pań, które są odporne na działanie wody, można wykorzystać do zabaw pod prysznicem lub w wannie. Ale uwaga! Tego typu zabawy z wibratorem są możliwe jedynie pod warunkiem, że wybraliśmy wibrator, który naprawdę jest wodoodporny!

Damskie wibratory, które zaprezentowaliśmy wyżej to tylko skromna część oferty producentów. W każdym sex shopie wybór wibratorów dla kobiet jest znacznie bogatszy. Jeśli chcesz temat ten poznać bliżej, jeśli interesuje cię ich historia, zapraszamy cię do lektur naszego innego artykułu.