Szeroki wybór wózków dziecięcych

      Możliwość komentowania Szeroki wybór wózków dziecięcych została wyłączona

Każdy, kto zdecydował się na dziecko musi zadbać o odpowiednią wyprawkę. Jednym z jej elementów jest odpowiedni wózek. Wózki dziecięce są bardzo różne. Dzisiaj oferuje je niejeden sklep internetowy. Zobaczmy, jakie wózki dziecięce możemy kupić.

Gondola, czyli wózek głęboki

To pierwszy wózek, z jakiego korzystać będzie nasze dziecko. Taki wózek przeznaczony jest najczęściej dla maluchów do szóstego miesiąca życia. Kiedy pociecha zaczyna siadać, pora z typową gondolą się pożegnać. Warto w tym miejscu dodać, że obecnie dostępne są również wózki wielofunkcyjne, które posłużą zdecydowanie dłużej.

Praktyczny wózek spacerowy

Spacerówki to wózki, które przeznaczone są dla dzieci już siedzących. Dobrze wykonana spacerówka zapewnia maluchowi pozycję nie tylko wygodną, ale również bezpieczną dla jego kręgosłupa. Chcąc kupić spacerówkę, warto szukać takiego modelu, w którym bez trudu wyregulujemy oparcie, podnóżek i zagłówek. Taki wózek koniecznie musi mieć również pasy, którymi można przypiąć dziecko, zabezpieczając przed wypadnięciem z wózka. Ciekawym typem wózka spacerówki jest tak zwana parasolka. To lekka i mniejsza wersja spacerówki. Takie wózki poleca się szczególnie na wakacyjne wyjazdy. Zajmują zdecydowanie mniej miejsca, kosztują również dużo mniej. Jeśli więc podczas letniej wyprawy wózek się uszkodzi, nie będzie nam go żal.

Wózki dziecięce są bardzo różne. Producenci prześcigają się w kolejnych propozycjach. Wózki są nie tylko ładne, ale również wygodne i bezpieczne dla maluchów. Każdy rodzic znajdzie model odpowiedni dla siebie i swojego dziecka. Sprawdź ofertę: https://patiimaks.pl/596-wozki-dzieciece