Wózki dziecięce: co znajdziemy w ofercie producentów?

      Możliwość komentowania Wózki dziecięce: co znajdziemy w ofercie producentów? została wyłączona

Wózki dziecięce to naprawdę szeroka grupa produktów, które dość istotnie się między sobą różnią. Dzisiaj kupić można je w sieci. Zobaczmy, co oferuje sklep internetowy zajmujący się sprzedażą artykułów dziecięcych.

Gondola, czyli wózek dla najmłodszych

Najmniejsze dzieci, a więc te zaraz po urodzeniu potrzebują wózka głębokiego. Taki wózek określa się często mianem gondoli. W gondoli dziecko ma wygodnie do około szóstego miesiąca życia. Kiedy zaczyna już samodzielnie siadać, trzeba pomyśleć o wymianie wózka na inny.

Spacerówka, czyli wózek spacerowy

Spacerówki to wózki przeznaczone dla dzieci, które posiadły już umiejętność siedzenia. Wybierając spacerówkę, warto postawić na taką, która ma solidne pasy. Można nimi przypiąć dziecko, skutecznie chroniąc je przed wypadnięciem z wózka. Za najlepsze uważa się te spacerówki, w których regulować można oparcie, podnóżek i zagłówek.

Wielofunkcyjny wózek dziecięcy

W sprzedaży znajdują się również wózki wielofunkcyjne. Składają się z trzech części. Jedną z nich jest stelaż. Dwie pozostałe to gondola oraz spacerówka. Taki wózek to nieco większy jednorazowy wydatek, ale pozwala uniknąć konieczności zmiany wózka, kiedy maluch zaczyna rosnąć. Jest to w związku z tym wygodne rozwiązanie. Warto pamiętać, że w sprzedaży dostępne są również wózki wielofunkcyjne 3w1. W przypadku takiego wózka za jednym zakupem zyskujemy również fotelik samochodowy. Wózki dziecięce to ogromny wybór różnych produktów. Bez wątpienia nigdy nie należy kupować pierwszego wózka, jaki wejdzie nam w ręce. Powinien być to bardzo przemyślany zakup.